O nás

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho penzionu a restaurace HÁJENKA, který se nachází v příjemném prostředí přímo u břehů Těrlické přehrady, na hlavní trase mezi Havířovem a Českým Těšínem. Naše kuchyně se specializuje na výborné a u Vás velice oblíbené domácí plněné bramboráky, kterých u nás najdete téměř 40 druhů a také další speciality.

Restaurace disponuje příjemným salónkem, vhodným pro Vaše rodinné oslavy, svatby, firemní večírky apod. (max. kapacita 30 osob). V letní sezóně je k dispozici velká, prostorná, zastřešená terasa (kapacita 100 osob) přímo u velkého dětského hřiště nebo posezení pod smrkem s příjemným výhledem na přehradu. Zajišťujeme catering, objednávky 48 hodin dopředu. V podkroví Hájenky najdete tři pokoje (2x dvoulůžkový, 1x čtyřlůžkový), disponující každý vlastním sociálním zařízením a televizí. Celková kapacita 12 osob včetně přistýlek. V celých prostorech Hájenky se nachází připojení WiFi. Těrlická přehrada je oblíbeným místem letní rekreace s možností koupání a rybaření.

Milovníci vodních sportů se mohou věnovat jachtingu, vodnímu lyžování nebo sportovnímu potápění. V okolí přehrady se nachází několik veřejných pláží, půjčovny loděk, vlek na vodní lyžování, ale také zde vede velké množství cyklostezek.
Na kole nebo autem se můžete také vydat na výlet do nedalekých Moravskoslezských Beskyd.

Aktuality naleznete na našem Facebooku: http://www.facebook.com/restauracepenzionhajenka